Kryesore » 2012 » December » 14 » Buze te kuqe per festa
0:39 AM
Buze te kuqe per festa
Buzekuqi i kuq eshte pa dyshim nje must i festave keshtuqe dhe ju do te benit mire ta keni ne beauty case tuaj menjehere.Buzekuqi i kuq eshte pa dyshim nje must i festave keshtuqe dhe ju do te benit mire ta keni ne beauty case tuaj menjehere. Te zgjedhesh buzekuqin e kuq perfekt mbase nuk eshte aq e thjesht sa mund ta mendojme, dhe per kete arsye po ju japim disa keshilla per te gjetur buzekuqin e duhur qe ben per ju dhe qe pershtat bukur me ngjyren tuaj te lekures dhe te dhembeve!Nese keni nje ngjyre lekure te ngrohte duhet ta nxirrni ne pah kete karakteristike dhe te perdorni buzekuq te cilet kane baze ngjyren portokalli apo nje sfumature te se verdhes. E njejta gje por ne te kundert vlen per ato qe kane nje ngjyre lekure te ftohte, zgjidhni buzekuqe te kuq te cilet kane pigmentim blu.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus

cellpadding=
div style=