Kryesore » 2012 » December » 13 » Qerpik gjithmone e me te gjate
9:21 PM
Qerpik gjithmone e me te gjate
Shikim ne plan te pare dhe qerpike gjithmone dhe me protagoniste ne make-up. Gjest nga i cili nuk mund te heqim dore, aplikimi i rimelit behet me te vertet nje ritual i perditshem bukurie, me gjeste te cilat i mbeten kohes me produkte me te sofistikuara.Ka rimel shume teknologjik qe ne pamje te pare duken cdo gje pervecse objekte bukurie, madje, disa prej tyre kane mekanisma te teknologjise se fundit. Ato qe premtojne qerpike super te bukur, pothuaj artificial. ato te dedikuar dark ladies "qe te vrasin"me nje shikim. ato me formula kimike te tille sa te bejne aplikimin mbi qerpike nje gjest shume te vecante, dhe per te perfunduar ato qe tentojne te japin nje rezultat "very fake". Bota e rimelit eshte tashme aq e madhe saqe nuk eshte vetem per te zgjedhur ate te duhurin. I fundit i krijuar? Rimeli Clinique, te cilin duhet ta provoni me shume rimel te tjere te krijuar per qerpike shume te gjate.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus

cellpadding=
div style=