Kryesore » 2012 » December » 14 » Si te vishemi me te kuqe per festa
0:41 AM
Si te vishemi me te kuqe per festa
E kuqja eshte ngjyra e festave, eshte shume ne mode persa i perket look-ut.E kuqja eshte ngjyra e festave, eshte shume ne mode persa i perket look-ut. Duke perfituar nga periudha e festave per te perdorur ngjyren e kuqe ne te gjitha tonalitet e saj.Fustani- natyrisht fustani i kuq eshte nje must per festa, por duhet veshur vetem ne raste te vecanta, si Krishtlindje dhe mbremja e Vitit i Ri. Ne kete rast mund te luani me kombinime te ndryshme.Burzylyk- byrzylyku i kuq eshte thjesht i mrekullueshem, sepse gjalleron cdo lloj veshje edhe nje total black. Mund te jene dhe ne materiale jo te cmuar, e rendesishmme eshte te jete me ngjyre te kuqe.
 Dorezat- dorezat e kuqe jane me te vertet shik dhe nese vertet deshironi te jeni cool mund te zgjidhni nje pale doreza lekure me ngjyre te kuqe.Rreth per floket- per ti dhene pak argetim look-ut qe ndonjehere eshte i domosdoshem, do te ishte perfekt nje rreth me ndonje fjongo per floke ose me pupla.Mini bag- te vogla dhe elegante, asgje nuk arrin te mund klasin e nje cante clutch ose pochette.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus

cellpadding=
div style=